sortowniki powietrzno-sitowe
Opis produktu
  • Przeznaczony do czyszczenia, sortowania i kalibracji małych nasion, nasion i traw
  • Maszyna sortująca w liniach produkcyjnych do łuskania, produkcji płatków i kasz, młynach zbożowych itd.
  • Precyzyjne czyszczenie i sortowanie, bardzo skuteczne oddzielenie lekkich zanieczyszczeń z całej powierzchni rusztu
  • Łatwa instalacja, uruchomienie i obsługa
  • Niskie zużycie energii
Dane techniczne
JGT1223
WydajnośćPszenica - typowe czyszczeniet/h1,0-2,04,0-6,0
Pszenica -nasionat/h0,4-1,01,0-3,0
Drobne ziarnat/h0,15-0,80,6-3,0
Mąka z całych ziarent/h0,2-0,40,4-0,8
Otręby przennet/h0,4-1,00,8-2,0
Powierzchnia sitm21,22,8
Zużycie energiikW0,70,7
Zużycie energii wentylatorakW4,07,5
WymiaryDługośćmm20002620
Szerokośćmm10001300
Wysokośćmm17701950
Wagakg395590

Zmiany techniczne zastrzeżone.

Schemat funkcji powietrzno-sitowego sortownika JCR

Posiadamy w swojej ofercie także maszyny do czyszczenia różnego rodzaju surowców. Mamy możliwość spełniać wymagania nawet najbardziej wymagającego Klienta. W swojej ofercie posiadamy również linie do czyszczenia jęczmienia browarnego, linie do obłuskiwania ziarna oraz inne. Zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie pytania.