płaskodenne farmerskie
Opis produktu
  • występują w pojemnościach od 30 do 300 ton.
  • wykonane ze stali konstrukcyjnej FALISTEJ z ocynkiem 350 g/m2
  • przeznaczone do długoterminowego przechowywania suchego ziarna zbóż, kukurydzy, roślin strączkowych
  • podłoga perforowana na 90% powierzchni zapewnia doskonałe napowietrzanie magazynowanych produktów
Porównanie powłok po 6 latach eksploatacji
Przykładowe wielkości

Średnica 3,5

ModelPojemność
[m3]
Pojemność
dla pszenicy
[t]*
Wysokość
całkowita
[m]
FSPP 350-329233,7
FSPP 350-438304,6
FSPP 350-547375,5
FSPP 350-656446,4
FSPP 350-764507,3
FSPP 350-873578,2

Średnica 4,8

ModelPojemność
[m3]
Pojemność
dla pszenicy
[t]*
Wysokość
całkowita
[m]
FSPP 480-473575.0
FSPP 480-589695.9
FSPP 480-6105826.8
FSPP 480-7122957.7
FSPP 480-81381088.6
FSPP 480-91541209.5
FSPP 480-1017013310.4

Średnica 5,5

ModelPojemność
[m3]
Pojemność
dla pszenicy
[t]*
Wysokość
całkowita
[m]
FSPP 550-498765.2
FSPP 550-5119936.1
FSPP 550-61401097.0
FSPP 550-71621267.9
FSPP 550-81831438.8
FSPP 550-92041599.7
FSPP 550-1022517610.6

Średnica 6,4

ModelPojemność
[m3]
Pojemność
dla pszenicy
[t]*
Wysokość
całkowita
[m]
FSPP 640-61931507.2
FSPP 640-72211728.1
FSPP 640-82501959.0
FSPP 640-92792189.9
FSPP 640-1030824010.8
FSPP 640-1133726311.7
FSPP 640-1236628512.6
FSPP 640-1339530813.5
FSPP 640-1442433114.4
Rodzaje wyposażenia