Menu Scroll up
Dotacje z Unii Europejskiej

Poidła dla drobiu


Żywy inwentarz musi mieć stały dostęp do czystej i świeżej wody pitnej. Dostarczanie jej bez użycia specjalistycznych urządzeń może okazać się kłopotliwe, a na pewno czasochłonne. Z tego właśnie względu nowoczesne gospodarstwa zaopatrują się w systemy pojenia, które oszczędzają czas i pieniądze potrzebne, by zapewnić zwierzętom składniki niezbędne do życia.

czytaj więcej

W asortymencie sklepu Polnet można znaleźć profesjonalne poidła pochodzące od wiodących producentów w branży. Posiadamy produkty takich marek jak Lubing, Impex czy Jumbo. Oprócz tego oferta obejmuje specjalne dozowniki leków współpracujące z poidłami, za produkcję których odpowiada Dosatron.

Dostępne u nas systemy pojenia są przeznaczone dla ptaków różnych gatunków i o zróżnicowanej wadze. Poidła Jumbo sprawdzają się najlepiej przy indykach do 25 kg, niosek oraz stad rodzicielskich brojlerów. Pozostałe modele dostosowane są do kaczek, kur i innych ptaków oraz ich piskląt.

Bezpieczne pojenie drobiu

Wszystkie urządzenia zostały zaprojektowane w taki sposób, aby wyeliminować ryzyko przypadkowego zranienia się przez ptaki. Poidła nie mają ostrych krawędzi, a poszczególne elementy składające się na konstrukcję są bardzo lekkie. Dzięki temu drób nie ma możliwości uszkodzenia się.

Poidła są ponadto higieniczne. Materiały wykorzystywane do produkcji łatwo poddają się czyszczeniu, co pozwala zachować wysoki poziom sterylności. Strumienie wody nie pozostawiają smug na powierzchni urządzenia, co również wpływa na higieniczność poideł. W ten sposób unika się zachorowań żywego inwentarza.

Wygodny system pojenia dla drobiu

Poidło umożliwia ptakom sięgnięcie po wodę w bardzo prosty sposób. Umieszczone na odpowiedniej wysokości sprawia, że nie muszą przybierać niewygodnej pozycji podczas czerpania ze źródła. Ma to szczególne znaczenie zwłaszcza w przypadku słabszego chowu. System pojenia z naszej oferty nie zajmuje też potrzebnej dla drobiu przestrzeni życiowej. Dzięki temu oszczędza się miejsce i zapewnia inwentarzowi więcej powierzchni dla prawidłowego rozwoju.

Specjalny projekt poideł pomaga ponadto oszczędzić wodę. Nie wylewa się ona z miseczek, przez co bardzo rzadko się marnuje. Pozwala to również na utrzymanie suchej ściółki. Poziom wody można dowolnie regulować w każdej chwili.

Udostępniamy jedne z najlepszych systemów pojenia dla drobiu w przystępnych cenach. Więcej informacji na temat asortymentu, dostawy i naszych realizacji można otrzymać, kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Zachęcamy również do przyjrzenia się ofercie sklepu Polnet.


Poidła dla drobiu producent

W asortymencie posiadamy poidełka dla kurczaków i kur od renomowanych producentów, takich jak Impex, Lubing czy Jumbo. Każdy producent poideł dla drobiu gwarantuje wyjątkową solidność i funkcjonalność produktów. Wieloletnie doświadczenie, wysokogatunkowe materiały oraz zastosowanie nowoczesnych rozwiązań wyróżniają oferowane poidła dla kur niosek wśród wyrobów konkurencji.

Każdy pojnik dla kur został wykonany z odpowiednio dobranych, wytrzymałych materiałów. Są one w pełni bezpieczne dla zdrowia ptaków, a przy tym bardzo trwałe. Dzięki temu poidełko dla kurczaków jest odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz na niekorzystne warunki atmosferyczne. Poza poidłami, w asortymencie posiadamy również akcesoria konieczne do zamontowania poszczególnych elementów konstrukcji, takie jak pokrywy do pojemników z wodą, nóżki z zaworem pływakowym, linki z hakiem czy też siodełka do łączenia poideł z rurą.

Higieniczne pojniki dla drobiu

Oferowane poidła dla brojlerów i drobiu są łatwe do czyszczenia i konserwacji. Linia pojenia dla drobiu pozostaje zamknięta, co pozwala zachować wysoką czystość wody oraz higienę urządzenia, a w efekcie również lepszy mikroklimat w hali. Woda nie wycieka na ściółkę, dzięki czemu ptaki pozostają suche. Specjalny system podwieszania rozprowadza rury nad podłogą na powierzchni całego pomieszczenia. Duża liczba punktów zaopatrzenia w wodę, jakie posiada poidło dla kur, zapewnia łatwy dostęp do niej wszystkich zwierząt.

System pojenia drobiu – cena

Koszt poidła do kur zależy od kilku elementów, w tym przede wszystkim od rodzaju i wielkości systemu. Dzięki wieloletniej współpracy z producentami poideł, możemy zaoferować bardzo konkurencyjne, atrakcyjne ceny. Zachęcamy do kontaktu z nami – przedstawimy indywidualną ofertę z wyceną w oparciu o konkretne potrzeby biznesowe Państwa przedsiębiorstwa.

Staramy się jak najdokładniej opisywać linie pojenia dla drobiu, jednak w przypadku dodatkowych pytań, chętnie służymy pomocą. Nasi specjaliści udzielą Państwu dodatkowych informacji i doradzą w wyborze odpowiedniego systemu pojenia drobiu.