Menu Scroll up
Dotacje z Unii Europejskiej
Sterowniki PL-9000
Cechy produktu

Kompletny komputer dla kurników dla Twojej fermy drobiu

  • Kontroluje wszystkie ważne procesy, takie jak klimat, zasilanie, woda, światło, liczenie i funkcje timera
  • Nadaje się do dwóch stref klimatycznych
  • Nieużywane funkcje nie są wyświetlane
  • Można dostosować dokładnie do warunków panujących w gospodarstwie
  • Duży wyświetlacz graficzny dla pełnego przeglądu Twojego mieszkania
  • Szybka i łatwa do ustawienia
  • Chroniona komunikacja z FarmConnect
Opis produktu

Ten komputer drobiowy jest idealny do domu z dwiema strefami klimatycznymi. Automatycznie monitoruje i kontroluje wentylację, ogrzewanie, oświetlenie, wilgotność względną i CO2, aby zapewnić optymalny klimat w kurniku. Zaprogramowane krzywe wzrostu umożliwiają wzrost klimatu wraz ze zwierzętami. Duży wyświetlacz graficzny zapewnia pełny przegląd twojego domu za jednym spojrzeniem. PL-9000 jest łatwy w obsłudze za pomocą przycisków, a ponieważ nieużywane funkcje nie są wyświetlane, system sterowania jest dość nieskomplikowany i czytelny.

Niezawodny sterownik inkubatora lęgowego ze zdalnym dostępem

Wilgotność oraz temperatura powietrza to dwa najistotniejsze elementy z perspektywy procesu inkubacyjnego. Aby zapewnić optymalne uwarunkowania lęgowe w danej fermie, oba te czynniki muszą być stale utrzymywane na ściśle określonym poziomie. Do dokonywania samych pomiarów wilgotności i temperatury wystarczą oczywiście proste narzędzia, takie jak termometr i higrometr. Za ich pośrednictwem będziemy w stanie wyłącznie zorientować się w wartościach poszczególnych parametrów, bez możliwości ich regulowania.

Sterownik do inkubatora PL-9000, dzięki posiadaniu w swojej konstrukcji o wiele bardziej zaawansowanych rozwiązań, zapewnia pełną kontrolę nad mikroklimatem panującym na obszarach lęgowych. Ponadto nadzór nad fermą może odbywać się z dowolnego miejsca na świecie, z dostępem do internetu. Jest to możliwe dzięki innowacyjnemu systemowi FarmConnect, wykorzystywanemu przez sterownik inkubatora. System ten bazuje na chmurze obliczeniowej, obsługiwanej przez dowolną przeglądarkę internetową i uwzględnia wszystkie informacje dostępne w ramach stacjonarnych, połączonych z siecią komputerów.