Śrutowniki do zboża

Wysokiej jakości rozdrabniacze do pasz i zboża

Jako doświadczony, godny zaufania producent urządzeń i maszyn rolniczych, oferujemy wysokiej klasy śrutowniki do zboża. Są one projektowane oraz wykonywane przez wykwalifikowanych specjalistów-inżynierów, przy używaniu nowoczesnych, efektywnych rozwiązań technologicznych. Wszystkie maszyny wytwarzamy z dużą precyzją z wysokogatunkowych materiałów czy komponentów, dzięki czemu zachowują swoją użyteczność oraz skuteczność na długie lata.

Szeroka oferta śrutowników do zboża

Nasz asortyment obejmuje aktualnie trzy rodzaje śrutowników:

  • rozdrabniacz do pasz tarczowy,
  • rozdrabniacz bijakowy ssąco-tłoczący,
  • rozdrabniacz bijakowy zasypowy.

Wszystkie maszyny są nowe oraz objęte gwarancją. Charakteryzują się znakomitą efektywnością, cichym działaniem, a także intuicyjną obsługą. Wyposażono je w liczne udogodnienia i funkcje, dzięki którym ich wykorzystywanie czyni codzienną pracę szybszą, skuteczniejszą, ale też prostszą.

Śrutownik do zboża tarczowy

Tarczowy śrutownik sprawdza się znakomicie w rozdrabnianiu dowolnych rodzajów ziaren o pożądanej strukturze. Proces ten przebiega między dwiema twardymi metalowymi tarczami. Możliwe jest wygodne regulowanie stopnia rozdrobnienia – automatycznie, bezpośrednio na tarczach albo ręcznie. Maszyna cechuje się zwartą, solidną konstrukcją oraz wysoką energooszczędnością. W porównaniu do wielu innych, konkurencyjnych urządzeń dostępnych na rynku, oferowane przez nas śrutowniki mogą się poszczycić znaczną redukcją pylenia, zmniejszeniem natężenia hałasu i niskim zużyciem energii, wynoszącym zaledwie 5 kWh na tonę ziarna, czyli aż o 50% mniej niż w tradycyjnych rozdrabniaczach. Nasze maszyny uchodzą ponadto za bardzo przyjazne środowisku naturalnemu. W zależności od modelu oraz ustawień, zapewniają wydajność od 1,5 do nawet 30 ton na godzinę. Charakteryzują się też dużą żywotnością części zamiennych.

Rozdrabniacz do pasz bijakowy zasypowy

Dostępne w naszym asortymencie rozdrabniacze zasypowe bijakowe cechują się wysoką pojemnością, prostą i niezawodną konstrukcją, a także wyjątkowo niskim zużyciem energii. Ponadto charakteryzują się niewysokim wytwarzaniem ciepła oraz mniejszą kondensacją. Sprawdzają się znakomicie do kukurydzy o wilgotności do 40%.

Śrutownik bijakowy ssąco-tłoczący

Oferujemy kilka modeli bijakowych ssąco-tłoczących śrutowników do zboża. Są one w pełni przystosowane do rozdrabniania dowolnych rodzajów zbóż. Cechują się wydajnością do 2500 kg/h, a także możliwością transportu nawet do 80 metrów, w zależności od zakupionej wersji. Ich prosta, a przy tym trwała i stabilna konstrukcja zapewnia niezawodność sprzętu, a zamontowana dmuchawa pomaga przy przenoszeniu zmielonego ziarna oraz jego schładzaniu, co umożliwia właściwe magazynowanie paszy. Dzięki niej możliwe jest też dogodne podłączenie urządzenia do mieszalników. Śrutowniki te charakteryzują się ponadto wysoką energooszczędnością. Posiadają bogate wyposażenie, dlatego z powodzeniem sprawdzają się w różnych pracach oraz zastosowaniach.

Nasz asortyment obejmuje kilka modeli różniących się od siebie m.in. wydajnością oraz odległością transportu. Proponujemy wersję DM-2 o wydajności do 500 kg/h, przystosowaną do gospodarstw z dziennym zapotrzebowaniem na poziomie ok. 2 ton, a także DM-3 o wydajności do 1300 kg/h, która sprawdzi się najlepiej w przypadku zapotrzebowania dziennego wynoszącego ok. 5 ton. W ofercie posiadamy też model BM-5 – najbardziej wytrzymały i największy rozdrabniacz, z silnikiem 37 kW oraz wydajnością aż do 2,5 tony w ciągu godziny.

Zajmujemy się wytwarzaniem oraz dostarczaniem znakomitych jakościowo urządzeń Klientom od ponad 30 lat. Przez ten czas zdobyliśmy bogate doświadczenie i umiejętności, dzięki czemu możemy się poszczycić dużym gronem zadowolonych, powracających Klientów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie oraz z pełnym zaangażowaniem, dopasowując konkretny model maszyny do wymagań, ale też potrzeb danego gospodarstwa rolnego lub przedsiębiorstwa. Skutecznie doradzamy również w wyborze najbardziej odpowiedniego urządzenia. Ponadto zapewniamy możliwie najszybszą realizację zamówień przy korzystnych, konkurencyjnych cenach.