Menu Scroll up
Dotacje z Unii Europejskiej
Oferta pracy na stanowisko

Operator prasy krawędziowej

Miejsce pracy: ZALESIE WIELKIE (gm.Kobylin)

Opis stanowiska

  • Obsługa prasy krawędziowej
  • Dokonywanie pomiarów kontrolnych
  • Realizacja planów produkcyjnych w oparciu o przekazaną dokumentację
  • Bieżąca kontrola i nadzór nad przebiegiem procesu obróbczego oraz pracą maszyny , bieżąca konserwacja
  • Kontrola i regulacja parametrów obróbki

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Pracowitość, sumienność i dyspozycyjność
  • Umiejętności manualne oraz dokładność

Oferujemy

  • stałą pracę w firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • udział w funduszu socjalnym
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjny system wynagrodzeń i niezbędne narzędzia pracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

Każde zgłoszenie powinno zawierać klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883".