Menu Scroll up
Dotacje z Unii Europejskiej

Nowe CI

Nowe CI

Firma POLNET będzie występować w nowej, zoptymalizowanej, wizualnej odsłonie. Nie odcinamy się od przeszłości, jednak zmieniamy się dla Państwa. Zgodnie z naszym nowym Corporate identity akcent będzie kładziony na obecnie główny kolor – czerwony w dobrze zrównoważonym połączeniu z kolorem białym i szarym.

Zmiany nie obejmą ugruntowanego logo POLNET, które w obecnej postaci jest używane od ponad 30 lat, przez co jest dobrze rozpoznawane i silnie zakorzenione. 

Nowa wizualizacja po raz pierwszy została zaprezentowana podczas targów Agrodays w Warszawie (14-15 października 2017 r.). Zmiany dotyczące nowej identyfikacji firmy, są stopniowo wprowadzane.

Jedna z największych zmian będzie dotyczyć strony internetowej, która wkrótce zostanie uruchomiona. Zostanie ona gruntownie przebudowana i będzie posiadała jasno zbudowany przegląd oferty. Ponadto, zostały również uwypuklone nasze zakresy działalności.

Dzięki nowej, wyraźnie zmienionej wizualizacji firmy POLNET, podkreśliliśmy jej profil, a równocześnie przedstawiamy naszą firmę jako wiodącego pod względem innowacji gracza na rynku rolniczym mocno zorientowanego na przyszłość.