Polski producent, ponad 30 lat doświadczenia

Działamy na rynku od ponad 30 lat. Poprzez nieustanny rozwój i wykorzystywanie najnowocześniejszych technologii dostarczamy kompleksowe, starannie dopracowane i sprawdzone produkty, spełniające zarówno wymagania jakościowe jak i możliwości finansowe najbardziej wymagających Klientów na rynku rolnym.

Działamy globalnie, nasze produkty dostarczamy na całym świecie.

Szczególnie aktywni jesteśmy w sektorach:

  • budowa i modernizacja baz magazynowo-suszarniczych
  • kompleksowe wyposażenie chlewni w zakresie: żywienia, pojenia, wentylacji i utrzymania
  • mieszalnie pasz
  • kompleksowe wyposażenie ferm drobiowych
  • weterynaria

JAKOŚĆ

Nasze produkty każdorazowo przed wprowadzeniem na rynek podlegają ścisłej weryfikacji i kontroli jakości. Skuteczne funkcjonowanie i ciągłe doskonalenie systemu zarządzania jakością w POLNET potwierdza certyfikat ISO 9001:2015. Zakres certyfikacji obejmuje wszystkie aktywności POLNET związane z projektowaniem i produkcją technicznego wyposażenia ferm oraz projektowaniem i produkcją urządzeń do przyjęcia, transportu, suszenia, czyszczenia, magazynowania ziarna i innych produktów sypkich. Certyfikat ISO 9001 jest gwarancją, że POLNET świadczy usługi i wytwarza produkty najwyższej jakości, stawiając sobie za cel nie tylko zadowolenie Klienta, ale również ciągłe udoskonalanie produktów. Wszystkie silosy firmy Polnet spełniają normę EN 1090, która określa kryteria produkcji konstrukcji stalowych i aluminiowych. Są również zgodne z Eurocodem 3 - normami UE dotyczącymi bezpieczeństwa konstrukcyjnego konstrukcji stalowych.

Zobacz nasze certyfikaty ISO i EN

Od 1989 Polnet specjalizuje się w produkcji maszyn i urządzeń dla branży rolniczej w zakresie:

Silosy


SILOSY ZBOŻOWE I PASZOWE – Przetwrzanie i przychowywanie ziarna, paszy i nasion

Od ponad 30 lat naszą misją jest projektowanie, produkcja i dostawa nowoczesnych urządzeń do suszenia, magazynowania i transportu zbóż. Jesteśmy największym producentem baz suszarniczo- magazynowych w Polsce. Klienci oczekujący profesjonalnych rozwiązań w zakresie obróbki i przechowywania mogą w pełni korzystać z silosów POLNET zarówno w przypadku małych, jak i dużych unikalnie zaprojektowanych rozwiązań przemysłowych. Firma POLnet ma w swojej ofercie zbiorniki na zboże, paszowe, kwadratowe, a także urządzenia do transportu, czyszczenia i sortowania ziarna oraz suszarnie.

Trzoda


TRZODA

Dzięki nowoczesnemu know-how, sprzętowi i wykwalifikowanemu zespołowi POLNET jest jednym z najbardziej doświadczonych PRODUCENTÓW wyposażenia dla ferm trzody chlewnej. Oferujemy kompleksowe wyposażenie w zakresie żywienia, pojenia, utrzymania i wentylacji. Jesteśmy liderem w produkcji automatów paszowych. Rozwiązania dla ferm trzody chlewnej są zaprojektowane tak, aby były funkcjonalne, niezawodne i opłacalne.

Mieszalnie Pasz


MIESZALNIE PASZ - Wysokiej jakości rozdrabniacze do pasz i zboża

Jako doświadczony, godny zaufania producent urządzeń i maszyn rolniczych, oferujemy wysokiej klasy śrutowniki do zboża. Są one projektowane oraz wykonywane przez wykwalifikowanych specjalistów-inżynierów, przy używaniu nowoczesnych, efektywnych rozwiązań technologicznych. Wszystkie maszyny wytwarzamy z dużą precyzją z wysokogatunkowych materiałów czy komponentów, dzięki czemu zachowują swoją użyteczność oraz skuteczność na długie lata.

PRODUKCJA

Jesteśmy jedną z największych firm zajmujących się projektowaniem, produkcją i sprzedażą wysokiej jakości produktów w segmencie rolnym. Działamy globalnie, nasze produkty dostarczamy na cały świat: UE, RPA, Argentyna, Meksyk, Kanada, Arabia Saudyjska, Chiny, Oman, Tajwan, Kolumbia.

Posiadamy nowoczesny Zakład Produkcyjny i Zespół Projektantów i Konstruktorów. To właśnie innowacyjny park maszynowy i wysoko wykwalifikowana Kadra pozwala na ekspansywny rozwój firmy, a wykorzystywanie najnowocześniejszych technologii pozwala na zaspokajanie indywidualnych potrzeb Klienta.